ویپ

اتومایزر چیست ؟

اتومایزر چیست

اتومایزر چیست؟

ویپینگ در بین مردم در سراسر جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مردم آن را شبیه به سیگار کشیدن می‌دانند، اما از طرق مختلف متفاوت است. با این حال، ویپ ها دود تولید نمی کنند. در عوض، بخاراتی تولید می کنند که سبک‌تر هستند و خیلی سریع کاهش می یابند. نه تنها این، بلکه قدرت بو را کاهش داده است، بنابراین در هنگام استفاده از ویپ ها احساس ناخوشایندی نخواهید داشت.

برای ویپینگ نیازی نیست از تمام قسمت های یک ویپ آگاه باشید. اما برخی از اصطلاحات استاندارد وجود دارد که باید در مورد آنها دانش کافی داشته باشید. یکی از این اصطلاحات مهم، اتمی ساز است که جزء حیاتی سیگارهای الکترونیکی است. در اینجا شما به طور کامل با دستگاه ویپ و اتومایزر آشنا خواهید شد.

اتوماتور ویپ چه کاری انجام می دهد؟

اتومایزر دستگاهی است که عملکرد سیگار الکترونیکی را کنترل می کند. بدون استفاده از اتومایزر، هر سیگار الکترونیکی چیزی بیش از یک مخزن بی مصرف پر از مایع الکترونیکی نخواهد بود که قابل استفاده نیست. اتمی ساز یک اصطلاح فنی است و می توان آن را به عنوان هر چیزی که مواد مایع را به غبار تبدیل می کند توصیف کرد. اگر در مورد بخارپز صحبت کنیم، اتومایزر دستگاهی است که در داخل سیگار الکترونیکی وجود دارد که می تواند مایع الکترونیکی را به بخار تبدیل کند.

دستگاه اتومایزر سیگار الکترونیکی به آرامی مایع الکترونیکی را به حالتی گرم می کند که تبخیر می شود و به بخار قابل استنشاق تبدیل می شود. به همین دلیل است که یک اتومایزر در بین دهانه و مخزن سیگار الکترونیکی وجود دارد. آب میوه الکترونیکی را از مخزن می گیرد و آن را گرم می کند تا بخار مایع الکترونیکی را در طرف مقابل برای استنشاق تامین کند.

تنها یک استثنا برای این نوع اتومایزر وجود دارد و به ویژه به عنوان قطره چکان شناخته می شود. این نوع اتومایزر معمولاً بخار را از همان انتهایی که مایع الکترونیکی دریافت می شود آزاد می کند.

چگونه کار می کند؟

Atomizer یک جزء مهم از دستگاه ویپ شما است و فرآیند عملکردی آن بسیار ساده است. هنگامی که بخارساز را روشن می کنید، باتری اجزای دستگاه را روشن می کند، سپس اتومایزر فعال می شود. کویل/کویل های گرمایش موجود در داخل اتومایزر شروع به گرم شدن می کنند.

بعد فتیله است که بالای کویل اتومایزر قرار دارد و می توان آن را از مواد مختلفی از جمله پنبه ساخت. فیتیله در e-liquid فرو می‌رود و هنگامی که با گرمای کویل تماس پیدا می‌کند، مایع شروع به گرم شدن می‌کند. هنگامی که آب ویپ به دمای ایده آل رسید، به بخار تبدیل می شود.

انواع مختلف چیست؟

در حال حاضر، شما باید به خوبی از اتومایزرهای بخار و کار آنها آگاه باشید. اما آیا می‌دانید عملکرد آنها به انواع آنها بستگی دارد؟ با این حال، شما باید از انواع مختلف اتومایزرها آگاه باشید تا متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. در زیر تعدادی از انواع مختلف اتومایزرهای ویپ نوشته شده است.

دستگاه های یکبار مصرف

این اتومایزرها معمولا بهترین گزینه برای بخارسازهای جدید در نظر گرفته می شوند. همچنین، این نوع اتومایزرها همراه با کیت های استارتر ویپ هستند. یافتن یک دستگاه اتمایزر نسبتاً ارزان و یکبار مصرف برای شخص آسان است. آنها برای استفاده طولانی مدت ایده آل نیستند زیرا هزینه آنها می تواند افزایش یابد و ویژگی های آنها ساده است.

اتومایزرهای سر کویل قابل تعویض

این اتومایزرها پرمصرف ترین محصولات هستند. متمایزترین ویژگی این است که با سرهای سیم پیچ قابل تعویض موجود در داخل آنها عرضه می شود. علاوه بر این، هزینه اتومایزرهای قابل تعویض در مقایسه با اتومایزرهای یکبار مصرف کمی بالا است.

این دارای برخی ویژگی های مکمل و همچنین برای ویپرهایی است که به دنبال یک تجربه کاربری پیشرفته هستند. در نهایت، اگر می‌خواهید بین طعم‌های مختلف آبمیوه الکترونیکی جابجا شوید، این اتومایزرها قابل شستشو هستند.

اتوماتورهای قابل بازسازی

کویل موجود در اتومایزرهای قابل بازسازی می تواند ساخته شود و به شما امکان کنترل عالی بر روی بخارات را می دهد. با این حال، معمولاً برای بخارسازهای با تجربه تر است زیرا برای ساخت کویل نیاز به زمان و دانش دارد.

همچنین، اگر به دنبال انتخاب از بین گزینه‌های متعدد در اندازه‌ها، طرح‌ها، مواد کویل هستید، زمان صرف کردن برای یادگیری ساخت اتومایزرهای قابل بازسازی بهترین کار خواهد بود.

مزایای اتومایزر ویپ

ویپینگ بهترین کار برای افرادی است که از سیگار کشیدن حتی بدون سیگار کشیدن لذت ببرند. اما ویپ ها بدون استفاده از اتومایزرهای مرغوب هیچ فایده ای ندارند. ما در مورد کار اتمیزرها بحث کرده ایم و می‌دانیم که این بخش مهمی از ویپ ها است. در اینجا برخی از مزایای اضافی اتومایزرهای بخار آورده شده است.

استنشاق نیکوتین بیشتری نسبت به سیگارهای سنتی فراهم می کند
گزینه های طعم چندگانه
مواد و ساختار با کیفیت بهتر
عدم انتشار دود

نتیجه
اکنون که در مورد دستگاه های ویپ می‌دانید، خرید یکی از آنها برای شما آسان خواهد بود. برای خرید انواع ویپ های لوکس و اورجینال به فروشگاه اینترنتی کادوبوم مراجعه کنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *