فروشگاه کادو بوم

کادو تولد فروش کادو خرید کادو کادو ولنتاین کادو روز زن کادو روز مرد کادو روز دختر کادو سالگرد ازدواج کادو سال نو آموزش کادو

عطر یک هدیه خاص و ماندگار برای روز زن

هرکس با هدیه دادن عطر می تواند در قلب و ذهن طرف مقابل عزیز شود. عطر یک هدیه شیک و کلاسیک است که هر بار که فرد از رایحه خوش آن عطر استفاده میکند به یاد شما میوفتد و حس و خاطره خوبی در ذهنش تداعی می‌شود. توجه کنید که نوع رایحه اي راکه انتخاب می‌کنید متناسب با روحیات فردی باشد طرف مقابل باشد.

زمانتوهای زیبا برای بهار و تابستان

طرح ‎هاي برگرفته از طرح های قدیم و طبیعت؛ چیزی است که هر زنی را برای خرید وسوسه میکند. اگر مانتوهایی رابا این ویژگی پیدا کردید مورد مناسبی برای خرید است. البته به رنگ و مدل انها توجه کنید تا با آنچه مادر و همسر شما می پسندند، بخورد.

هدیه سنگین و رنگین برای روز مادر

اگر خانمی که میخواهید به او هدیه روز زن بدهید بسیار شیک و سخت پسند است، می توانید یک دست لباس مخصوص مهمانی بسیار شکیل به همراه کفش مناسبش رابه طرف مقابلتان هدیه بدهید. مسلما این هدیه خانم هاي سخت پسند را بسیار خوشحال می‌کند.

پیراهن هاي مجلسی و خانگی مناسب فصل

پیراهن هاي نخی و یا هر جنس دیگری که در فصل بهار برای پوشیدن در مهمانی ها و یا استفاده در خانه مناسب هستند، انتخاب هاي خوبی برای هدیه به شمار می‌آیند.اگر قصد خرید چنین هدیه اي را دارید، مراقب باشید که رنگ آن متناسب با رنگ پوست همسر و یا مادرتان باشد.

شال روسری هدیه اي کوچک و کاربردی برای روز زن

هدیه‌ي کوچکی نیست البته اگر جنس، طرح و برند آن رابه درستی انتخاب کرده باشید. عده اي از برندهای خاص شال و روسری طرح ها و مجموعه هایي رابه شما ارائه می کنند که بسیار خاص هستند و این ارزش هدیه ي شما را دوچندان خواهد کرد. سعی کنید انتخابی چشم نواز و ماندگار داشته باشید. رنگ و طرح روسری را مطابق با روحیات فرد مورد نظرتان انتخاب کنید تا از دیدن هدیه شما خوشحال شود.شال ها و روسری هایي با چاپ دستی، رنگ هاي دست ساز و طرح هایي غیرتکراری یک مجموعه‌ي کامل برای انتخاب یک هدیه‌ي زیبا و به یاد ماندنی برای شما می سازند.

زیورآلات کادو مناسب برای روز زن

خانمها اکثرا عاشق  و دوست دارزیورآلات هستند. ساعت، دستبند، انگشتر، و گردنبند، از زیورآلات و اکسسوری هاي محبوب خانمها هستند. این زیورآلات همیشه چشم خانمها رابه خود خیره میکند و یک هدیه بسیار خاصی است که برای همیشه به یادگار می‌ماند.

 

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.