فروشگاه کادو بوم

کادو تولد فروش کادو خرید کادو کادو ولنتاین کادو روز زن کادو روز مرد کادو روز دختر کادو سالگرد ازدواج کادو سال نو آموزش کادو

6 روش برای جلوه دادن به کادو تولد

همه ما در طول دوران زندگی تعداد زیادی هدیه تولد از دیگران دریافت می کنیم. ولی چندتا از کادو های تولدی را که دریافت نموده اید به یاد دارید؟

ما در این نوشته ۶ راه به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید با رعایت یک یا چند مورد از آنها، هدیه و کادوی تولد خود را خاطره انگیز و بیادماندنی نمایید.

 تهیه یک کادو تولد لوکس و پرزرق و برق

اگر می خواهید که کادو تولد برای دختر ها و زنان را در ذهنشان ماندگار نمایید حتماً بایستی سر کیسه را شل کرده و به فکر تهیه یک کادو لوکس، گران قیمت و پرزرق و برق باشید! هیچ چیز مانند یک کادوی گران قیمت و تجملاتی در ذهن خانم ها حک نخواهد شد. اگر شما برای کادوی تولد همسرتان یک خودرو زیبا و یا یک سرویس طلا تهیه کنید می توانید مطمئن باشید که نتنها هدیه شما برای شخص خودش بیادماندنی خواهد شد، برای تمام اعضای فامیل، دوست و آشنا نیز به هیچ عنوان از یاد نخواهد رفت! چرا که خانم شما تا مدتها و بارها و بارها خاطره آن را برای دیگران تعریف خواهد نمود!!

 غافلگیری را فراموش نکنید

هدیه های ناگهانی هیچ وقت فراموش نمی شوند. شما می توانید وقتی روحش هم خبر دار نیست یک هدیه سورپرایزی برایش تدارک ببینید. هدیه تان را می توانید در یک جا و یا یک زمان نامتعارف تقدیم کنید تا غافلگیر شود. هدیه تولدش را می توانید یک روز قبل از روز تولدش و در یک رستوران تقدیمش کنید و یا در منزل یکی از دوستان و فامیل جشن تولدش را تدارک ببینید تا از همه جا بیخبر را سورپرایز کنید.

 خرید یک کادوی خاص و منحصر به فرد

یکی دیگر از راه ها برای اینکه هدیه شما بیادماندنی شود تهیه یک کاو تولد خاص است. منظور از کادو خاص، لوازم و وسایلی است که براحتی نمی توان نمونه آن را در بازار یافت و تهیه کرد. وسیله ای با خصوصیات منحصر به فرد که از دیگر محصولات بازار متمایز است.

تدارک یک جشن تولد باشکوه

اگر می خواهید یک هدیه فراموش نشدنی به طرف مقابلتان تقدیم کنید بهتر است که آن را در یک روز خاص و در یک جشن بزرگ تقدیم کنید. یک جشن تولد بزرگ که تمام افراد فامیل و دوست در آن دور هم جمع شده اند می تواند به تنهایی بیادماندنی شود و حتماً هدیه هایی که در آن رد و بدل می شوند هم در ذهن ها باقی خواهد ماند.

 

کادوپیچی و تزیین استثنایی هدیه

یک کادو معمولی را می توان با یک کادوپیچی و تزیین ابتکاری و خاص که با حوصله و سلیقه انجام شده است را به یک کادو خاطره ساز تبدیل نمود. کادوپیچی و تزیین شما بایستی به گونه ای انجام شده باشد که نشان دهد چقدر زمان و انرژی برای آن صرف نموده اید و چقدر شخص مقابل و خوشحال کردن او برای شما از اهمیت  بالایی برخوردار است.

 هدیه تولد متفاوت و عجیب

یک هدیه عجیب هم حتماً در یادها خواهد ماند! هیچکس دوست ندارد که هدیه های تکراری، دم دستی و قابل پیش بینی بگیرد. هدیه بایستی سورپرایز کننده و مهیج باشد.می توانید بلیط تمامی وسایل هیجان انگیز یک شهر بازی را تهیه کنید و به طرف مقابل هدیه دهید. یا می توانید طرف مقابل را در روز تولد به کارتینگ ببرید تا یک روز پرهیجان و متفاوت را سپری کند.این ۶ راهی بود که با استفاده از آنها می توانید هدیه و کادو تولد خود را در ذهن عزیزانتان ماندگارتر جلوه دهد.

 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.